Srpen 2006

SRAZÍKY

29. srpna 2006 v 19:38 | Zuzík |  Tábor - Račí Údolí 2006
Tak ... napadlo mě, že bysme se mohly někdy, někde, někdo ... sejít. Jestli máte nějaký dobrý nápad jak to uskutečnit, tak se ozvěte ;0), ju? Chtěla bych vás vidět...
Páčko

Stýská se nám

29. srpna 2006 v 15:19 | Zuzík |  Tábor - Račí Údolí 2006
Jak to tady tak pozoruji, tak se mi zdá, že je všem děsný smutno. Tak ohodnoťte jak moc ;0).
mám vás ráda, Pa Zuza



Náš (2.) oddíl

12. srpna 2006 v 20:56 | Zuzík |  Tábor - Račí Údolí 2006
Náš oddíl
vedoucí: Peťa Bosáková

holky z oddílu:
Danča Šimáčková, Venda Švédová, Míša Kosinková, Julča a Valča Táborský, Zuzka Kokrhelová, Vlaďka Čechová, Lucka Miklášová alias Sisi, Míša Čermáková, Market Síkorová, Tereza Plodková, Zuzka Skalníková

FAJNÝ HOLKY !!!
Pokřik: Druhý oddíl Kapi, převálcujem chlapy!


náš (8.) oddíl

12. srpna 2006 v 20:52 | Zuzík |  Tábor - Klepáčov 2005
NÁŠ ODDÍL

vedoucí: Pťule Bosáková a Ondra Koliba

spoluokálovci a oddílovci ;0) :
Barča Balážová, Terka Hamáková, Iva Kodytková, Maruška Mozkvova, JIrka Barták, Ben Houda, Kuba Linhart, Marek Galuszka, Jarda Werzner, Karel ***(nevím), Zuzka Skalníková

SUPR LIDIČKY !!!

ChaT

9. srpna 2006 v 11:20 | Zuzík |  Tábor - Račí Údolí 2006
Pro všechny lidičky z tohoto tábora : když si chcete pokecat, když hledáte kontakt na někoho, pokud máte nějakou zprávu (novinku), nápad jak se sejít, či cokoli jiného, PIŠTE PIŠTE a PIŠTE!!!!!!!!!!!!

O táboře

8. srpna 2006 v 21:12 | Zuzík |  Tábor - Račí Údolí 2006
Račí Údolí 2006
24.7. - 6.8.
Letošní tábor se konal v Jeseníkách, v takovém malém zapadákově :D, ale bylo nám tam super, ne? Hlavním motivem tábora byl Indian Jones.
Celotáborovou hru tvořily čtyři úkoly, prvním bylo vytvořit lodičku, která by plula po malebném potůčku, který protékal táborem…všem oddílům se toto povedlo, dále jsme museli vyrobit padák, který by snesl na zem vajíčko bez toho, aniž by bylo jakkoli poškozeno. Třetím úkolem bylo najít podle mapy střepy se starobylé vázy (květináč) a tu poté zrekonstruovat do plné parády. Posledním úkolem bylo uvařit určitý pokrm, někteří smažili amolety, jiní vařili polévky a tak podobně. V jedné polévce se dokonce objevily i oči obětované pro chuťové buňky hlavního vedoucího tábora. Tyto oči nakonec skončily na stropě jedné nejmenované chatky, a určitě je to bolelo :D! Za každý splněný úkol každý oddíl dostal část mapy, podle které měl nakonec najít poklad, který ukryl Indiana Jones na hradě, avšak kvůli podělanému počasí toto nebylo možné, a tak se "na hrad" vydali pouze vedoucí :D
Stejně jako předchozí léta, se letos hrála hra "Na debily" :D, myslím, že na tuto hru nikdo nezapomene ;0) ani kdyby chtěl. Nejzákeřnější byl Roman a asi ještě Ondra…
O areál tábora jsme se dělili ještě s jedním táborem, což se některým vůbec nelíbilo, někteří účastníci tohoto "vedlejšího" tábora byli oprsklí jako nic dobrého.
V našem táboře bylo celkem 17 chatek, přičemž pouhé dvě měli zásuvky. To když jsem zjistila tak mě málem trefilo a věřím, že nejen mě :D, že? Fakt dost zábava když si 17 chatek po 4 lidech dává nabít mobil do dvou chatek. Kdo to nezažil, stejnak si to asi umí představit. DĚS. V areálu tábora byl bazén s přívodem čisté vodičky z potůčku, který protékal táborem. Patřili nám také 3 hřiště.
Zajímavým bodem 14ti denního pobytu byla určitě návštěva "borců" ze SONky. Ti s námi stříleli ze samopalu, z "kuličkovou", poučili nás o určité první pomoci, kterou dokáží poskytnout, ukázali nám své vybavení, propůjčili nám auto k hrátkám a trpělivě s námi prolézali lanové překážky, které vytvořili v lese. Nakonec nám předvedli asi 3 ukázky svého zásahu. Předchozí noc, nám připravili stezku odvahy, ze které byli někteří "poto" a také noční hru, při které se snad ani neukázali :D.
Starší oddíly absolvovali spaní pod širým nebem, a to vám byl lidi zážitek :D. Ve čtyři ráno začalo lejt jak z konve. Do tábora jsme se vrátili zmáčení jak nechci říct co… Jinak docela zábava.
Také jsme jezdili na lodičkách, přičemž některým se záhadným způsobem povedlo loď obrátit vzhůru nohama. Tomáš prý koukal po rybě a jak se tak naklonil, tak se vyklopil :D.
Jinak jsme také podnikli výlet na koně, kde byla zraněná Zuzka…chudáček…se na ty koně tak těšila. A ještě předtím jeden z koňů shodil cvičitelku a kopl jí…. Někteří (jako i já) se poté radši neopovažovali na koně vlézt.
Diskotéky nebyly letos nic moc. Byly krátké, spojené s nepřátelským přátelským táborem a hudba byla pouze ucházející, ale co naplat, čas jsme využívali i jinak.