O táboře

19. června 2006 v 17:54 | Zuzík |  Tábor - Klepáčov 2005
Tábor - Klepáčov 2005
Super tábor!
Egypt…hlavní téma tohoto táboru. Po táboře nám chodila mumie, ale myslím, že se jí nikdo nebál, snad leda ti nejmenší. Původně si mnozí mysleli, že to je vedoucí Ondra, ale ono ne, tak kdopak to byl? Že by vetřelec z pravěkého Egypta ;0) ? Všichni přišli občas na nástup oblečení jako staří egypťané. Mě osobně se nejvíce líbil Faraon, kterého ztvárnil, náš vedoucí Ondra. Hlavas Jura věštil J z média (CD), co se stane v brzké době a tak podobně.
Jednou celotáborovou hrou byla "Hra na debili" , při které si člověk připadá fakt jako "debil". To chodíte od disciplíny k disciplíně, a když úkol nesplníte, tak se vrátíte k té disciplíně předtím. Někteří ani nedošli ani do konce, jak třeba já a můj "kámoš".
Sporty…tak těm jsme se tu věnovali naplno. Hrál se basket, vybíjená, odbíjená (pro méně znalé volejbal), fotbal, někteří si i pinkli tenis, také se hrál mini-golf a dokonce se i cvičil aerobic! Největší zájem byl asi o večerní fotbal a vybíjenou mezi oddíly. Samozřejmě, že většinou vyhráli ti starší, že ? :D Na fotbalu párkrát nějaký z kluků dostal do kulí (Ben,…že?) a tak se s nim klepalo, aby to přebolelo, také se pár lidí srazilo, a tak podobně.
Další velké obsazení aktivit mělo koupaliště v Šumperku. Myslím, že se nám tam všem líbilo. Některý malý děcky zvládly i troje hranolky za jedno odpoledne :D ! Jiní … poněkud větší "haranti" řádili na tobogánu, na kterém se občasně tvořily i zácpy, kdo to nezažil, nepochopí.
Okolí tábora bylo velice vábivé. Horský potůček, ve kterém se někteří stihli i vykoupat, také les a tak podobně. Asi tak 1,5 km cesty od kopce (zpátky z kopce :D) se nachází Skřítek, a myslím, že tam se zajisté všichni podívali. Takových 5 km cesty také do kopce a z5 z kopce ;0) se nacházejí Ztracené kameny, ze kterých je božská podívaná na údolí, pokud není mlha :D !
Ubytování bylo celkem vyhovující, zvláště pro nás, nejstarší, kteří jsme to měli kousek od tábora, a tak jsme mohli po večerech dělat menší "bugr" (karty a tak) , že lidišky?
Vůbec celý tábor proběhl bez většího úrazu a všici si ho jistě velmi užili. Věřím, že se jiným prostě líbil tak, jako mě!
Vaše Zůza
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbilo v Klepáčově na táboře?

super 11.1% (2)
líbilo 11.1% (2)
nelíbilo 0% (0)
jo, lale jsou lepší 11.1% (2)
žůžo neznám lepší! 44.4% (8)
děs 11.1% (2)
neznám 11.1% (2)

Komentáře

1 Zuzík Zuzík | 19. června 2006 v 17:57 | Reagovat

tak pište lidišky, pište komentáře ;0)

2 NuNi_sm_lomos NuNi_sm_lomos | 19. června 2006 v 18:26 | Reagovat

hej, jako je to super, tedka se těším na račák, třeba budem spolu v "odďíle" =o)

3 Zuzík Zuzík | 19. června 2006 v 21:40 | Reagovat

ha, to skoro i jo no, Vojtas a co to máš simtě za divokou přezdívku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama