about this action

16. června 2006 v 14:22 | Zuzík |  Velká celní 2006
About Velká Celní 2006
Tak pro začátek…toto je supeer akcička! Běh lesem, dětská olympiáda a mnoho další zábavy! Kdo jste na ní byl, určitě víte, o čem mluvim ;0).
Hlavní náplní víkendu je běh po trase, která je plná úkolů, ať obvyklých i neobvyklých!
Pátek: Takže v pátek to všechno vypuklo, všichni se přivítali, začali si říkat: "Jé toho znám" nebo se poznali a někteří jedinci si i potykali, že? Celou tuto akcičku vedl nám všem známý Jura B., kterému organizátorská činnost jde a baví ho to. Někteří poseděli u kávy či u večeře, jiní hráli ping - pong, fotbal a věci tomu podobné. Večer se promítalo video z loňské Velké celní. Některé děti rodičové zahnali, jiní ponocovali a bavili se.
Sobota: Od rána samá práce. Dospělí co neběželi, byli postaveni na trať nebo přiděleni k disciplínám slatiňanské olympiády. Dopoledne si trať pnou nástrah užili dospělí, a mezitím děti i větší děti soutěžili na spešl olympiádě. Dopoledne na děti čekal les plný překvapení …běh s úkoly. Když všichni šťastně doběhli ( nikdo nezabloudil) , tak byla volná zábava, tudíž sporty a podobné činnosti. Večer bylo vyhlášení, diskotéka, Mumie se vrací nebo stolní tenis.
Neděle: Ráno si všichni dali snídani a poté někteří začali odjíždět :-( a ostatní zbylí se vydali a Kočičí hrádek. Po obědě se všichni pomalu začali poprchat domů.
A byl tu KONEC! Hrůzné slovo…konec, fůůůj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí lo na V.C. 2006?

supr 46.7% (7)
bývá lepší 13.3% (2)
líbilo 6.7% (1)
nelíbilo 13.3% (2)
líbilo se m itam jen něco 13.3% (2)
Neznám tuto akci 6.7% (1)

Komentáře

1 Zuzík Zuzík | 19. června 2006 v 16:26 | Reagovat

Ahoj, všichniii!

2 Zuzík Zuzík | Web | 7. dubna 2007 v 20:17 | Reagovat

POZOOR! za děti do 15 let ot vyhrál Péťa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama