Červen 2006

O lyžáku

19. června 2006 v 18:07 | Zuzík |  Lyžák - Orlické Záhoří 2006
Lyžák 2006
Good týden!
Tak tento týden si myslím, že všichni přítomní užili. Vyšlo nám nádherné počasí a sníh byl také v pohodě. Lyžovali jsme, seč nám síly stačíly, ale přežili jsme bez ujmy na zdraví. Jen jednou se stalo, že hustěji sněžilo a rolbička ňáko nechtěla pomoci nám, a tak sme na její místo nastoupili my, borci lyžařský ;0). Na svahu jsme však nebyli samy, nýbrž s jakým si školním lyžařským výcvikem, a to byl, jak říká má kámoška, hukoooooot! Někteří z nich se snad sotva udrželi na nohách, a cožpak potom na lyžích, které si občas dělají, co chtějí, že? :D Na některých pokojíčcích byl opravdický komfort...TV a dokud nespadl vysílač, tak fachalo i HBO, ale někteří neměli ani lampičku :D. Také všichni bedlivě sledovali MS v ledním hokeji a fandili našemu národnímu týmu. Na chatě jsme vyváděli a pěkně se bavili, například na film Velmi nebezpečné známosti jsme byli schopní se dívat dvakrát za sebou (jako film skončil, my přetočili kazetu a koukali znova)! Závěrečná disko se docela i povedla, jen byla krátká… L

Ale bylo to supr
Zase já…Zůza

O táboře

19. června 2006 v 17:54 | Zuzík |  Tábor - Klepáčov 2005
Tábor - Klepáčov 2005
Super tábor!
Egypt…hlavní téma tohoto táboru. Po táboře nám chodila mumie, ale myslím, že se jí nikdo nebál, snad leda ti nejmenší. Původně si mnozí mysleli, že to je vedoucí Ondra, ale ono ne, tak kdopak to byl? Že by vetřelec z pravěkého Egypta ;0) ? Všichni přišli občas na nástup oblečení jako staří egypťané. Mě osobně se nejvíce líbil Faraon, kterého ztvárnil, náš vedoucí Ondra. Hlavas Jura věštil J z média (CD), co se stane v brzké době a tak podobně.
Jednou celotáborovou hrou byla "Hra na debili" , při které si člověk připadá fakt jako "debil". To chodíte od disciplíny k disciplíně, a když úkol nesplníte, tak se vrátíte k té disciplíně předtím. Někteří ani nedošli ani do konce, jak třeba já a můj "kámoš".
Sporty…tak těm jsme se tu věnovali naplno. Hrál se basket, vybíjená, odbíjená (pro méně znalé volejbal), fotbal, někteří si i pinkli tenis, také se hrál mini-golf a dokonce se i cvičil aerobic! Největší zájem byl asi o večerní fotbal a vybíjenou mezi oddíly. Samozřejmě, že většinou vyhráli ti starší, že ? :D Na fotbalu párkrát nějaký z kluků dostal do kulí (Ben,…že?) a tak se s nim klepalo, aby to přebolelo, také se pár lidí srazilo, a tak podobně.
Další velké obsazení aktivit mělo koupaliště v Šumperku. Myslím, že se nám tam všem líbilo. Některý malý děcky zvládly i troje hranolky za jedno odpoledne :D ! Jiní … poněkud větší "haranti" řádili na tobogánu, na kterém se občasně tvořily i zácpy, kdo to nezažil, nepochopí.
Okolí tábora bylo velice vábivé. Horský potůček, ve kterém se někteří stihli i vykoupat, také les a tak podobně. Asi tak 1,5 km cesty od kopce (zpátky z kopce :D) se nachází Skřítek, a myslím, že tam se zajisté všichni podívali. Takových 5 km cesty také do kopce a z5 z kopce ;0) se nacházejí Ztracené kameny, ze kterých je božská podívaná na údolí, pokud není mlha :D !
Ubytování bylo celkem vyhovující, zvláště pro nás, nejstarší, kteří jsme to měli kousek od tábora, a tak jsme mohli po večerech dělat menší "bugr" (karty a tak) , že lidišky?
Vůbec celý tábor proběhl bez většího úrazu a všici si ho jistě velmi užili. Věřím, že se jiným prostě líbil tak, jako mě!
Vaše Zůza

Jak se vám tu líbí?

19. června 2006 v 16:18 | Zuzík |  PŘIPOMÍNKY
Ahoj všici, co jste tento blog navštívili! Byla bych ráda, abyste hlasovali do ankety (viz dole) a teké psali nějaké komentáře, ať ty dobré či i ty špatné. a kdybyste měli nějaký dobrý nápad, jak to tu vylepšit, tak napište ;0).
Pá a DÍKY MOC
Zuzík

about this action

16. června 2006 v 14:22 | Zuzík |  Velká celní 2006
About Velká Celní 2006
Tak pro začátek…toto je supeer akcička! Běh lesem, dětská olympiáda a mnoho další zábavy! Kdo jste na ní byl, určitě víte, o čem mluvim ;0).
Hlavní náplní víkendu je běh po trase, která je plná úkolů, ať obvyklých i neobvyklých!
Pátek: Takže v pátek to všechno vypuklo, všichni se přivítali, začali si říkat: "Jé toho znám" nebo se poznali a někteří jedinci si i potykali, že? Celou tuto akcičku vedl nám všem známý Jura B., kterému organizátorská činnost jde a baví ho to. Někteří poseděli u kávy či u večeře, jiní hráli ping - pong, fotbal a věci tomu podobné. Večer se promítalo video z loňské Velké celní. Některé děti rodičové zahnali, jiní ponocovali a bavili se.
Sobota: Od rána samá práce. Dospělí co neběželi, byli postaveni na trať nebo přiděleni k disciplínám slatiňanské olympiády. Dopoledne si trať pnou nástrah užili dospělí, a mezitím děti i větší děti soutěžili na spešl olympiádě. Dopoledne na děti čekal les plný překvapení …běh s úkoly. Když všichni šťastně doběhli ( nikdo nezabloudil) , tak byla volná zábava, tudíž sporty a podobné činnosti. Večer bylo vyhlášení, diskotéka, Mumie se vrací nebo stolní tenis.
Neděle: Ráno si všichni dali snídani a poté někteří začali odjíždět :-( a ostatní zbylí se vydali a Kočičí hrádek. Po obědě se všichni pomalu začali poprchat domů.
A byl tu KONEC! Hrůzné slovo…konec, fůůůj!